Betclic Registo bonus

Bonus BetClick 50 euro

BetClic legalizuar në Portugali! Rregullimi dhe kontrolli i turizmit në Portugali lojë, sot filloi licencën e tyre të parë të lojrave në linjë intraperitoneal (Srijem) të 25 maj 2016 BetClic!

libralidhës vlerësim Pikat kryesore shpërblim më shumë
1xBet
 • Qindra e opsioneve në tregjet
 • Mirë shanset e tregut
 • Live Streaming pa pagesë e cashout
bonus depozitave parë
bast
Betfair
 • vendosjen e Speed ​​bast
 • Përditësimi i vazhdueshëm i të dhënave të tregut
 • grafika shtesë jetojnë stream
bonus depozitave parë
bast
Unibet
 • përshëndetje bonus
 • Supertotoés Super Score
 • Një ofertë interesante dhe e plotë
bonus depozitave parë
bast
Bet.pt
 • Baste live
 • Stream live
 • kazino
 • Apps Mobile
bonus depozitave parë
bast
Luckia
 • Shumë opsione për depozitimin dhe tërheqjen
 • platformë e mirë për të bast jetojnë
 • Mosmarrëveshje kufizimet e tregut para konkurruese
bonus depozitave parë
bast
rival
 • ndërfaqe të pastër
 • Fjalor për fillestar
 • Opsioni Casino
bonus depozitave parë
bast
Betmotion
 • Përkthyer në portugalisht
 • Pranon transaksionet në të vërtetë (R $)
 • Gamë të gjerë të tregjeve sportive
bonus depozitave parë
bast
Betano
 • App për celular i zhvilluar shumë mirë
 • Ofrimi i Livestream me a
 • App për celular i zhvilluar shumë mirë
bonus depozitave parë
bast
Casinos Estoril Sol
 • shanset më të mira bast të tregut: Oferta e madhe bonus
 • 10 dhe asnjë EUR depozitave 100% në 250 euro
bonus depozitave parë
bast
1xBit
 • praktike ekstreme në regjistrin
 • Shumë opsionet në të gjitha fushat: sportiv, sportive dhe kazino
 • Një numër i ngritje
bonus depozitave parë
bast
888 kazino
 • Qindra e opsioneve në tregjet
 • Mirë shanset e tregut
 • Live Streaming pa pagesë e cashout
bonus depozitave parë
bast

Kjo është licenca e parë, të tjerët me siguri do të ndjekin një herë lëshuar gjatë procesit të kryhet në përputhje me ligjin.

Srij mbajtur një kanal të hapur për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve dhe përditëson zyrtarit të autorizuar me ligj për të siguruar entitet informacion Përmbledhje Portugal vendosur.

Është e rekomanduar për ata që luajnë të sigurt dhe të përgjegjshëm.

tutorial Betclic.pt për llogaritë e reja të hapura dhe për ata që kanë e-mail më herët BetClic.

detajet entry apo migrimi i më shumë se një llogari BetClic. nënkupton pranueshme për depozitave dhe portugeze kuotave. Ti e di çdo gjë këtu.

Bonus BetClick 50 euro

Mënyra më e shpejtë për të marrë regjistrimin e llogarisë tuaj është në dispozicion pas paraqitjes së kartës së regjistrimit civil NIF.

Portugalia i dha DC NIF dhe Betclic.pt gjithashtu mund të nënshkruajë për pasaportë (për shembull) për të dërguar funksionimin e fazës së regjistrimit. Dhe në qoftë se ende llogari joaktiv, ju duhet të prisni për verifikimin manual të dokumenteve nga ekipi para se të luajnë BetClic.

Bonus BetClick 50 euro

Të dhënat personale duhet të jenë të sakta, si më parë 1 Sondazhi i kërkuar menaxhimin e identitetit dhe analiza e dokumenteve. Vetëm pas një kontrolli të mirë të dhënat e llogarisë është e vlefshme 100% dhe autoriteti fondesh.
Ju mund të zgjidhni vendet Portugali dhe Euro (€), për shkak se kjo faqe është hyrja platforma është e nevojshme për të gjithë ata që jetojnë në Portugali, IP Access Portuguese.

Bonus BetClick 50 euro

Formulari i aplikimit është shumë e thjeshtë, dhe në qoftë se ju keni një problem, ju gjithmonë mund të kërkoni ndihmë në chat në dispozicion në faqen. shënim: Ju mund të keni probleme hapjen cat në Internet Explorer, ajo është e rekomanduar që një kopje Coles dhe këtë adresë në Google Chrome ose Firefox Mozillla: https://www.academiadasapostas.com/redirect/betclic (Kjo lidhje siguron që ju të llogarisë hapur Betclic nga ana e Akademisë ).

Betclic depositar métodos:

Bonus BetClick 50 euro

 • Transferet Vetëm në ATM, bankat dhe kartat e kreditit në dispozicion për të depozituar në llogarinë
 • Paysafecard, Neteller, Moneybookers dhe çantë të tjera elektronike nuk është në dispozicion për shkak të ligjit portugez

Betclic velocidade de deposio:

 • Shkalla BetClick sedimentimit 2% Ajo është aplikuar për secilin rezervuar më të ulët 100 €
 • Depozita minimale është 10 €

Bonus BetClick 50 euro

Betclic bônus:

 • të nënshkruajë-up bonus është 50% depozitimin e parë 50 €
 • shembull: Me një depozitë të 100 € € Përdoruesit marrin më shumë se 50 duke u lidhur.

Shans për të fituar:

Bonus BetClick 50 euro

 • Mundur të ngjashme me atë sipas, pavarësisht mungesës së tatimeve dhe taksave të paguara nga Qeveria e Portugalisë.

Betclic esportes:

 • Në disa sportive, ju nuk mund të vini bast në Portugali për shkak të rregulloreve
 • shembull: hokej mbi akull, futboll, baseball, etj.

para:

 • Nuk do të ketë të holla në një shtëpi të legalizuar kumar pasi rregullat nuk lejojnë.
Betclic esportes

Bonus BetClick 50 euro

Betclic antigo recorde:

 • Është e rekomanduar për ata që kanë legalizuar regjistruar përsëri më vonë BetClic shkak të dallimeve në informacionin që duhet të zgjidhen.

taksat:

 • Këtu është e qartë se kjo është përgjegjësi e lojtarit për të siguruar një avantazh ekonomik për provime.

Bonus BetClick 50 euro

jetojnë:

 • Platforma Paris është në dispozicion online, por ato janë ende të kufizuara, sepse tregu është i gatshëm
 • 50% depozitimin e parë 50 €. Për të marrë këtë bonus, ju duhet të hyjë opsionet e listuara në depozitën e parë. ju lutem, lexoni kushtet e faturimit dhe të shqyrtojë bonus meriton.

Për ata që hapi BetClic është të pranojë klientët portugeze mund të lehtësuar llogari procesi i regjistrimit në vijim:

 • Hapi i parë është të identifikoheni me emrin e përdoruesit dhe fjalë-kalimin;
 • Sepse ju do të duhet të plotësoni në fushat e regjistrimit janë ende të zhdukur (të dhënave është i njohur dhe u shfaq e plotë e llogarisë tuaj të vjetër BetClic). Ky hap kërkon një informacion të plotë (për shembull, një llogari), input tin, numrin e identifikimit / SEED CD dhe bazave të të dhënave.
 • më në fund, ju do të ridrejtuar në faqen e depozitave, ku ju mund të gjeni të njëjtën pagesën për portugezit për të krijuar një llogari të re (kartë krediti dhe ATM), por nuk kanë qasje në një depozitë e parë bonus 50%
Betclic ao vivo

Bonus BetClick 50 euro

Pas hapjen e një llogari, ju duhet të shkoni dhe për të dërguar një kopje të skanuar të dy dokumenteve:

 • Një kartë qytetar ose pasaportë ose patentë shofer për të vërtetuar në rrugë identitetit;
 • shërbime publike apo bankare llogaritë ekstrakte për të konfirmuar adresën.

Bonus BetClick 50 euro

Me lidhjen, klikoni butonin “fshij” të emrit të përdoruesit, ju do të ridrejtuar në faqen për shkarkim të dokumentit. Ne ju rekomandojmë që të shkarkoni menjëherë pas hapjes së një llogarie për më vonë, kur ju doni të bëni sondazh parë u përpunuar shpejt. Analiza e këtyre dokumenteve mund të zgjasë disa ditë dhe pishinë duhet të jetë sa më e shkurtër.